Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Stowarzyszenie "Przede Wszystkim Człowiek"

Stowarzyszenie "Przede Wszystkim Człowiek"
Zakończyła działalność
Kontakt
Adres rejestrowy
Kod pocztowy
64-510
Miejscowość
Wronki
Województwo
WIELKOPOLSKIE
Powiat
szamotulski
Gmina
Wronki
Dane rejestrowe
Forma prawna
Rejestrowe
KRS
0000401002
REGON
30196831000000
NIP
787-21-05-334
Rok powstania
2011
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Stowarzyszenie „Przede wszystkim Człowiek” (Stowarzyszenie "PwC") powstało w listopadzie 2009 roku jako stowarzyszenie zwykłe i zostało zarejestrowane w Starostwie Powiatowym w Szamotułach. W 2011r. zwiększyła się liczba członków a nasza działalność zaczęła nabierać tempa - z tego powodu po dokonaniu niezbędnych formalności staliśmy się stowarzyszeniem zarejestrowanym w rejestrze stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz publicznych zakładów opieki zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego (KRS).
Zrzeszamy fachowców z różnych dziedzin, w tym pedagogiki, socjologii, promocji zdrowia, psychologii, medycyny, których łączą głowy i serca pełne zapału oraz kreatywnych pomysłów, dotyczących aktywizowania lokalnej społeczności.
Naszym celem jest zaoferowanie dzieciom i młodzieży możliwości skorzystania z szerokiego zakresu bezpłatnych zajęć pozalekcyjnych oraz pomocy w nauce. Nasza oferta obejmuje edukację w obszarze: zachowań prozdrowotnych, prorodzinnych, proeuropejskich, ekologicznych oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów szkolnych, zdrowotnych i społecznych. Poza tym staramy się poszerzać horyzonty poprzez różnego rodzaju wyjazdy. Zależy nam również na łączeniu pokoleń poprzez zachęcanie ludzi starszych do angażowania się w nasze działania. Dzięki uczestnictwu w zajęciach prowadzonych przez Stowarzyszenie nasi podopieczni mają możliwość pogłębiania wiedzy zdobytej w szkole, spędzenia wolnego czasu w sposób kreatywny a także nawiązania nowych znajomości. Zajęcia odbywają się zazwyczaj trzy razy w tygodniu w godzinach popołudniowych.

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
muzyka
teatr
animacja społeczno-kulturalna
edukacja kulturalna
promocja zdrowia, edukacja zdrowotna
profilaktyka uzależnień
integracja, reintegracja, aktywizacja zawodowa
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej