Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Fundacja "Inkubator Technologiczny"

Fundacja "Inkubator Technologiczny"
Kontakt
E-mail
Pokaż
Adres rejestrowy
Ulica
Miedziana 11 lok. 4
Kod pocztowy
00-835
Miejscowość
Warszawa-Wola
Województwo
MAZOWIECKIE
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Wola
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000246493
REGON
14040411100000
NIP
701-00-48-621
Rok powstania
2005
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misją YBP jest rozwój przedsiębiorczości i kompleksowe wsparcie młodych ludzi, aby mogli w pełni rozwijać swój potencjał, tworzyć stabilne firmy i nowe miejsca pracy.

Youth Business Poland jest częścią Youth Business International, sieci programów ufundowanych przez Jego Wysokość Karola księcia Walii, która wspiera przedsiębiorczość w 43 krajach świata. Youth Business Poland organizowany jest przez Fundację Inkubator Technologiczny. Współorganizatorem programu YBP jest firma konsultingowa CoachWise S.A.

Program Youth Business Poland to program mentoringowo-szkoleniowy, którego celem jest dostarczenie niezbędnej wiedzy biznesowej i wsparcia dla początkujących przedsiębiorców, tak aby poprzez uzyskanie odpowiedniej wiedzy i umiejętności zminimalizować ryzyko porażki i zwiększyć ich szanse na sukces firmy.

NASZE WARTOŚCI

ZMIANA - Wierzymy, że możliwe jest inicjowanie i osiągnięcie długotrwałych zmian w społeczeństwie oraz na świecie w celu poprawy jakości życia.

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ - Mamy marzenia i cele, które konsekwentnie realizujemy. Inspirujemy i dajemy wsparcie dla osób, które chcą wziąć odpowiedzialność za swoje życie. Jesteśmy przekonani, że inicjatywy i cele poparte odpowiednim działaniem i konsekwentną pracą mogą zostać zrealizowane.

ROZWÓJ - Stale doskonalimy siebie - Wyznajemy zasadę ciągłego i stopniowego ulepszania naszych działań. Tworzymy też przestrzeń dla rozwoju innych ludzi, naszych przedsiębiorców, partnerów i mentorów.

ETYKA - Wierzymy, że uczciwość i postępowanie w zgodzie z zasadami gwarantuje długotrwały sukces i jest potrzebne do tego aby żyło się nam lepiej.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ - Jesteśmy przekonani, że odpowiedzialne podejście do życia i branie odpowiedzialność za swoje czyny jest podstawą relacji międzyludzkich oraz tworzenie sprzyjających warunków do rozwoju ludzi. Mamy świadomość, że nasza działalność jest oparta na współpracy i zaufaniu. Dlatego bierzemy odpowiedzialność za nasze słowa i działania oraz zachęcamy do odpowiedzialnych społecznie zachowań.

INNOWACYJNOŚĆ - Wspieramy innowacje i kreatywność również w najprostszych dziedzinach życia. W "codziennej pracy" staramy się myśleć w "niecodzienny sposób"" Inspirujemy i pomagamy we wdrażaniu innowacji w otaczającym nas środowisku i w miejscach, w których mogą one mieć szczególnie znaczący wpływ.

Swoją misję YBP realizuje poprzez:

  • Udzielanie wsparcia mentoringowego i szkoleniowego początkującym przedsiębiorcom
  • Budowę ogólnopolskiej sieci Mentorów
  • Angażowanie sektora państwowego i świata biznesu do wspierania przedsiębiorczości w Polsce
  • Promowanie wolontariatu oraz kultury organizacyjnej opartej o Społeczną Odpowiedzialność Biznesu
  • Promowanie mentoringu jako efektywnego narzędzia rozwoju Kapitału Ludzkiego.

Obszary działań i ich odbiorcy

Odbiorcy działań
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej