Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl
Stowarzyszenie Bene Tibi
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
572 120 427
Adres rejestrowy
Ulica
Szkolna 30
Kod pocztowy
32-045
Miejscowość
Wielmoża
Województwo
ŚLĄSKIE
Powiat
Bielsko-Biała
Dane rejestrowe
Forma prawna
Rejestrowe
KRS
0000555930
REGON
36156329000000
NIP
937-26-74-314
Rok powstania
2015
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Bene Tibi - Dobrze Tobie, Twoje zdrowie - łacińskie pozdrowienie, to nie tylko nazwa naszego stowarzyszenia, ale także nasza filozofia.

Chcemy uczynić świat choć odrobinę lepszym: gdy będzie dobrze Tobie - Wam, to także i nam wszystkim. Nie chcemy tylko zauważać, że wokół nas jest tyle bezradności, barier i ograniczeń. Wciąż się nam chce ale boimy się, że bez wspólnego działania, nasze dobre chęci się wypalą. Mamy pomysły na to, jak sprawić, by rzeczywistość wokół nas była lepsza, bardziej kolorowa i radosna. Chcemy realizować mądre projekty, organizować różnorodne akcje, szkolenia, warsztaty, spotkania; kreować i wspierać różnorakie inicjatywy; integrować, promować nowe, chronić minione, rozpowszechniać to, co wartościowe…dla Was i razem z Wami.

Jesteśmy grupą ludzi twórczych i kochających życie, zawodowo związanych ze światem sztuki, kultury i nauki. Część z nas na co dzień pracuje w mediach: opisujemy, pokazujemy, ale przede wszystkim dostrzegamy problemy wokół nas. Nasza praca pozwala nam podróżować i poznawać ludzi z różnych środowisk: te obserwacje i różnorodne zawodowe doświadczenia sprawiają, że doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, co trzeba zmienić, by nam wszystkim żyło się lepiej.

Jesteśmy też grupą bliskich znajomych, którzy się lubią, szanują i mają do siebie zaufanie a praca nad wspólnymi projektami pozwoli nam spojrzeć na siebie z innej perspektywy, ulepszyć nasze wzajemne relacje, poszukać nowych dróg i ścieżek.

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
organizacja lokalnych wydarzeń kulturalnych: świąt, festiwali, festynów
edukacja dorosłych, kształcenie ustawiczne
szkolenia, kursy, podnoszenie kwalifikacji
Odbiorcy działań
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej