Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Fundacja Nieskończone Możliwości
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
606 55 66 75
Adres rejestrowy
Ulica
Rydygiera 29 lok. 21
Kod pocztowy
30-695
Miejscowość
Kraków
Województwo
małopolskie
Powiat
Kraków
Gmina
Kraków
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000622362
REGON
36466893100000
NIP
6793130113
Rok powstania
2016
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundację Nieskończone Możliwości tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem pracy w organizacjach pozarządowych, terapii i wsparciu socjalnym oraz eksperckim osób chorych i seniorów (wsparcie terapii i leczenia osób potrzebujących), pracy z osobami niepełnosprawnymi i zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz aktywizacji wololontariatu. Zajmuje się działalnością edukacyjną i informacyjną, wydawniczą, świadczymy bezpłatne porady prawne i socjalne np. związane z prawem pracy i prawem konsumenckim, finansujemy wsparcie terapeutyczne oraz wsparcie specjalistów np. dietetyków, rehabilitantów i psychologów lub organizujemy go we własnym zakresie. Organizujemy szkolenia w szkołach nt wolontariatu i pomaganiu innym. Pozyskuje fundusze na rzecz pomocy osobom biednym oraz chorym, pomaga w poszukiwaniu pracy, wspiera terapeutycznie. Fundacja pomagamy także rzeczowo w formie paczek swoim podopiecznym dzieciom i dorosłym chorym na choroby onkologiczne, rzadkie, genetyczne i przewlekłe np: MIZS, RZS, mukowiscydozę, mózgowe porażenie dziecięce, chorobę Parkinsona i Alzheimera oraz innych dotkniętych wieloma innymi schorzeniami i niepełnosprawnościami, wspierając także ich koszty leczenia.

Darowizny zbierane z pomocą  wplacam.ngo.pl

Pomóż w działalności Fundacji Nieskończone Możliwości
Pomóż nam pomagać osobom chorym przewlekle, niepełnosprawnym i chorym na choroby rzadkie
20,00 zł
Koszt wysyłki paczki rzeczowej dla dziecka lub osoby dorosłej chorej/ niepełn.
50,00 zł
Zawartość paczki rzeczowej dla dziecka /osoby chorej/niepeł. (żywność, zabawki)
100,00 zł
Zawartość paczki rzeczowej dla osoby chorej/niepełn. (środki higieny, żywn.)
Reklama

Treści związane z organizacją na ngo.pl

Publicystyka
21.01.2021
Dzięki wsparciu darczyńców Fundacja Nieskończone Możliwości w ubiegłym tygodniu wysłała kolejnych 13 paczek rzeczowych noworocznych do dzieci chorych i niepełnosprawnych. Obdarowani byli obecni na liście wysyłkowej paczek świątecznych w grudniu 2020, jednakże sytuacja finansowa akcji nie pozwoliła obdarować całej przewidzianej grupy. To już ponad 320 paczek rzeczowych świątecznych wysłanych przez tę krakowską Fundację w swojej działalności.
Publicystyka
16.12.2020
Dzięki zbiórce Fundacji Nieskończone Możliwości w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Marii Konopnickiej w Trzciance w gminie Wilga u styku granicy kilku powiatów Mazowsza powstało Serce na plastikowe nakrętki. Serce z Trzcianki jest pierwszym tego typu Sercem w powiecie garwolińskim na Mazowszu. W przyszłości wspomoże cele edukacyjne i społeczne związane ze szkołą i uczniami oraz absolwentami SOSW w Trzciance.
Publicystyka
24.11.2017
16 krakowskich placówek użyteczności publicznej zostało nagrodzonych certyfikatami Fundacji Nieskończone Możliwości „Czystego Zdrowia” za szczególną dbałość o higienę.

Działalność gospodarcza i odpłatna

Organizacja nie prowadzi działalności gospodarczej.

Organizacja nie prowadzi działalności odpłatnej.

Zarząd

Marcin Mleczko, Prezes Zarządu
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
38 1240 1444 1111 0010 6858 3607
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej